21 თებერვალს, SANGU-ს პროექტის „აღმოაჩინე შენი პროფესია“ ფარგლებში გაიმართა შეხვედრა უფროსკლასელებისთვის, რომლებიც დაინტერესებულნი არიან სამართლის სფეროთი
საქართველოს საპატრიარქოს წმ. ანდრია პირველწოდებულის სახელობის ქართული უნივერსიტეტის დელეგაცია, ბოდბელი მთავარეპისკოპოსი იაკობის ხელმძღვანელობით, აშშ-ში ოფიციალურ ვიზიტით იმყოფება
ევროპის ახალგაზრდული საქმიანობის მეოთხე კონვენციაზე საქართველოს უნივერსიტეტების წარმომადგენელი დელეგატი სანგუს სტუდენტური თვითმმართველობის პრეზიდენტი, ნიკოლოზ კოკაია იქნება
21 თებერვალს, 16:00 საათზე შეხვდი პროფესორ ევა გოცირიძეს, – სამართლის დოქტორს, SANGU-ში სამართლის საბაკალავრო პროგრამის თანახელმძღვანელს და საქართველოს საკონსტიტუციო სასამართლოს მოსამართლეს
11 თებერვალს, საქართველოს მეცნიერებათა ეროვნულ აკადემიაში საზეიმოდ აღინიშნა მეცნიერ ქალთა და გოგონათა საერთაშორისო დღე, რომელიც მიზნად ისახავს მეცნიერებაში მოღვაწე ქალბატონების მხარდაჭერას და მათი მიღწევების აღიარებას.