კიბერუსაფრთხოების სამაგისტრო პროგრამის ორი სტუდენტი: ეკა კაკალაშვილი და სოფიო ქათამაძე წარმატებით წარდგნენ ერთ-ერთ ყველაზე პრესტიჟულ საერთაშორისო ღონისძიებაზე
2025 წლის 9 ოქტომბერს, წმ. ანდრიას ქართულ უნივერსიტეტში გაიმართა საკონსულტაციო შეხვედრა შიდა საუნივერსიტეტო მულტიდისციპლინური საგრანტო კონკურსის შესახებ.
საქართველოს მეცნიერებათა ეროვნული აკადემიისა და „ჰორიზონტი ევროპა “საქართველოს ეროვნული ოფისის ორგანიზებით გაიხსნა საერთაშორისო კონფერენცია „განათლება და მეცნიერება ხელოვნური ინტელექტის ეპოქაში"
29 სექტემბერს რუსთაველის ეროვნულ თეატრში გაიმართა საქართველოს საპატრიარქოს წმ. ანდრია პირველწოდებულის სახელობის ქართული უნივერსიტეტის ანსამბლ "ჰერიოს" სოლო კონცერტი.
შეხვედრის ფარგლებში სტუდენტებმა და პროგრამის ხელმძღვანელმა წარადგინეს სასწავლო წლის განმავლობაში განხორციელებული აქტივობები, პრაქტიკული გამოცდილება და სპეციალური საგანმანათლებლო საჭიროების მქონე (სსსმ) მოსწავლეთა პორტფოლიოები.