3 ივნისს, საქართველოს საპატრიარქოს წმ. ანდრია პირველწოდებულის სახელობის ქართული უნივერსიტეტისა და ჩრდილოეთ კენტუკის უნივერსიტეტის კიბერუსაფრთხოების ერთობლივი საერთაშორისო სამაგისტრო პროგრამის ფარგლებში, SANGU-ს ამერიკული დელეგაცია ესტუმრა
ჩემი განწყობა სამი წლის შემდეგ, ისეთივე შთამბეჭდავია, როგორც სამი წლის წინ. SANGU-მ ჩემი მოლოდინი და განწყობა სრულად გაამართლა, ვინმემ რომ მკითხოს, აბიტურიენტი რომ იყო, რომელ უნივერსიტეტს აირჩევდი, ისევ ქართულ უნივერსიტეტზე შევაჩერებდი არჩევანს.
20 მაისს წმ. ანდრიას ქართული უნივერსიტეტის ბიზნესის, კომპიუტინგის და სოციალურ მეცნიერებათა სკოლის ორგანიზებით გაიმართა შეხვედრა სტუმარმასპინძლობის საერთაშორისო ინსტიტუტის წარმომადგენლებთან.
27 აპრილს წმ. ანდრიას ქართულმა უნივერსიტეტმა მოსწავლე ახალგაზრდობის სასახლის მიერ ორგანიზებულ მოსწავლეთა 77-ე სასწავლო-კვლევით კონფერენციას უმასპინძლა.