შეხვედრა საქართველოს სტატისტიკის ეროვნულ სამსახურის წარმომადგენლებთან
24 ოქტომბერს შეხვედრაზე წარმოდგენილი იქნება სტატისტიკის ეროვნულ სამსახუში დასაქმების შესაძლებლობა და ახალი პროექტი, სადაც სტუდენტებს შესაძლებლობა ექნებათ ჩართულობისა და დასაქმების.
შეხვედრა თეგეტა მოტორსის წარმომადგენლებთან
23 ოქტომბერს, 12:00 საათზე, წმ. ილია მართლის სახელობის საკონფერენციო დარბაზში გაიმართება შეხვედრა თეგეტა მოტორსის წარმომადგენლებთან.
წიგნების გამოფენა-გაყიდვა SANGU-ში
მრგვალი მაგიდა თემაზე “განწყობა და დიალოგის კულტურა”
2024 წლის 21 ოქტომბერს, 12:00 საათზე საქართველოს საპატრიარქოს წმ. ანდრია პირველწოდებულის სახელობის ქართულ უნივერსიტეტში გაიმართება მრგვალი მაგიდა თემაზე “განწყობა და დიალოგის კულტურა”.
სპექტაკლი “მიტროპოლიტი ნაზარ ლეჟავა და მოწამენი მისნი”
საქართველოს საპატრიარქოს საზოგადოებასთან ურთიერთობის სამსახურის მხარდაჭერითა და კულტურულ- საგანმანათლებლო ცენტრი “იცანის” ორგანიზებით, 17 ოქტომბერს, 13:00 საათზე წარმოგიდგენთ სპექტაკლს “მიტროპოლიტი ნაზარ ლეჟავა და მოწამენი მისნი”.
საჯარო ლექცია თემაზე: „გლობალური და რეგიონული უსაფრთხოება“
18 ოქტომბერს, 12:00 საათზე, დიპლომატიური ინსტიტუტის მკვლევარი, 2011-2016 წლებში საქართველოს საგანგებო და სრულუფლებიანი ელჩი დანიისა და ნორვეგიის სამეფოებში, ბ-ნი ნიკოლოზ რთველიაშვილი წაიკითხავს ლექციას თემაზე: „გლობალური და რეგიონული უსაფრთხოება“.
"ნიკორა სუპერმარკეტის" უპრეცედენტო პროექტი „მიაწექი სწავლას“
16 ოქტომბერს, 12:00 საათზე ნიკორა სუპერმარკეტის გუნდი წმ. ილია მართლის სახელობის საკონფერენციო დარბაზში შეგხვდებათ ყველაზე მასშტაბურ და უპრეცედენტო პროექტზე „მიაწექი სწავლას“ სასაუბროდ.
აბიტურიენტთა მოსამზადებელი ცენტრი აცხადებს მიღებას
წმ. ანდრიას ქართული უნივერსიტეტში არსებული აბიტურიენტთა მოსამზადებელი ცენტრი აცხადებს მიღებას 2024-2025 სასწავლო წლის ერთიანი ეროვნული გამოცდებისათვის მოსამზადებელ კურსებზე 9 სასწავლო საგანში