SANGU-ს დელეგაციის ოფიციალური ვიზიტი აშშ-ში გრძელდება Haile College of Business-თან შეხვედრებით
SANGU-ს დელეგაციის ოფიციალური ვიზიტი აშშ-ში გრძელდება ჩრდილოეთ კენტუკის უნივერსიტეტის ჰაილის ბიზნესის სკოლასთან სამუშაო შეხვედრებით.
საქართველოს საპატრიარქოს წმ. ანდრია პირველწოდებულის სახელობის ქართული უნივერსიტეტის (SANGU) დელეგაციის ოფიციალური ვიზიტი აშშ-ში გრძელდება პარტნიორ ჩრდილოეთ კენტუკის უნივერსიტეტის ბიზნესის სკოლასთან (Haile College of Business) სამუშაო შეხვედრებით
შეხვედრების ფარგლებში განხილულ იქნა თანამშრომლობის ახალი მიმართულებები, ერთობლივი აკადემიური პროგრამების განვითარება და მიმდინარე ინიციატივების გაფართოების შესაძლებლობები
განსაკუთრებული ყურადღება დაეთმო თანამედროვე, პრაქტიკაზე ორიენტირებული და საერთაშორისო სტანდარტების შესაბამისი ახალი პროგრამების შექმნას, რაც სტუდენტებს კიდევ უფრო ფართო აკადემიურ და პროფესიულ შესაძლებლობებს გაუხსნის
ვიზიტის აღნიშნული ეტაპი კიდევ ერთხელ ადასტურებს SANGU-სა და NKU-ს შორის პარტნიორობის გაღრმავებას და მნიშვნელოვანი ნაბიჯია ახალი საგანმანათლებლო ინიციატივების განხორციელების მიმართულებით