ტრენინგი რობერ შუმანის ევროპული სასწავლებლის პერსონალისთვის
წმ. ანდრიას ქართული უნივერსიტეტის აკადემიურმა პერსონალმა რობერ შუმანის ევროპული სასწავლებლის პროგრამების: ,,მარი ბროსე“ და ,,ანი-ზეტ-თან“ თანამშრომლობის ფარგლებში ჩაატარა სამდღიანი ტრენინგი
სამეცნიერო კვლევებისა და განვითარების სამსახურმა მორგი შეხვედრა გამართა
სამსახურის უფროსმა თამარ ლორთქიფანიძემ უნივერსიტეტის აკადემიურ პერსონალს შესთავაზა ინფორმაცია Jean Monnet Actions შესახებ
მაგისტრანტთა მორიგი ჯგუფი აშშ-ში წარმატებით ჩავიდა
ეს ინოვაციური კიბერუსაფრთხოების სამაგისტრო პროგრამაა, რომელიც საქართველოში პირველია და ორი უნივერსიტეტის თანამშრომლობის მნიშვნელოვანი მიღწევაა
სანგუს დელეგაცია აშშ-ში ოფიციალურ ვიზიტზე იმყოფება
სანგუს დელეგაცია, რომელსაც ხელმძღვანელობს ბოდბელი მთავარეპისკოპოსი იაკობი, აშშ-ში ოფიციალურ ვიზიტზე იმყოფება და შეხვედრებს ატარებს პარტნიორ - ჩრდილოეთ კენტუკის უნივერსიტეტის (NKU) წარმომადგენლებთან
პროექტი - „მე ექსპერიმენტატორი“ საგრანტო კონკურსის გამარჯვებულია
SANGU-ს პროექტი - „მე ექსპერიმენტატორი“ შოთა რუსთაველის ეროვნული სამეცნიერო ფონდის 2024 წლის "მეცნიერების პოპულარიზაციისათვის მიზნობრივი საგრანტო კონკურსის" გამარჯვებულია