სამოქალაქო სამართლის მიმართულებით აკადემიური პერსონალის არჩევის მიზნით ცხადდება ღია კონკურსი
სამოქალაქო სამართლის მიმართულებით ცხადდება ღია კონკურსი პროფესორის აკადემიურ თანამდებობაზე
კიბერუსაფრთხოების ცნობიერების ამაღლების კამპანია SANGU-ში
სსიპ “ციფრული მმართველობის სააგენტოს” მხარდაჭერით, 24 ოქტომბერს, 12:00 საათზე, SANGU მასპინძლობს კიბერუსაფრთხოების ცნობიერების ამაღლების ღონისძიებას
შეხვედრა საქართველოს სტატისტიკის ეროვნულ სამსახურის წარმომადგენლებთან
24 ოქტომბერს შეხვედრაზე წარმოდგენილი იქნება სტატისტიკის ეროვნულ სამსახუში დასაქმების შესაძლებლობა და ახალი პროექტი, სადაც სტუდენტებს შესაძლებლობა ექნებათ ჩართულობისა და დასაქმების.
შეხვედრა თეგეტა მოტორსის წარმომადგენლებთან
23 ოქტომბერს, 12:00 საათზე, წმ. ილია მართლის სახელობის საკონფერენციო დარბაზში გაიმართება შეხვედრა თეგეტა მოტორსის წარმომადგენლებთან.
წიგნების გამოფენა-გაყიდვა SANGU-ში
22-23 ოქტომბერს წმ. ანდრიას ქართულ უნივერსიტეტში გაიმართება „ინტელექტის“ და „არტანუჯის“ მიერ გამოცემული წიგნების გამოფენა-გაყიდვა განსაკუთრებული საფესტივალო ფასებით
პროგრამა - მომავალი მდგრადობის ლიდერები (FSL)
"მომავალი მდგრადობის ლიდერები(FSL)" არის ერთწლიანი პროგრამა, რომელიც უნივერსიტეტის სტუდენტებსა და ახალგაზრდა პროფესიონალებს აკავშირებს გლობალური ბიზნესების ლიდერებთან, პოლიტიკოსებსა და ტექნოლოგიების პიონერებთან.